TROYKA TRANSPORT İstanbul merkezli olmakla birlikte, Moskova’da güçlü kadrosuyla,  Rusya’nın Sibirya bölgesinde Tyumen şehri ve Kiev (Ukrayna) temsilcilikleri bulunmaktadır.

TROYKA Uluslararası Nakliyat ve Ticaret A.Ş. Şu anda Türkiye ile FSU Cumhuriyetleri arasında çalışan şirketler içinde en çok tercih edilenidir. Bunu da müşterilerine sunduğu yükleme yerinden varış yerine kadar güvenli kargo taşıma garantili hizmetiyle elde etmiştir.

Gelecek İçin Sorumluluk Taşıyoruz…

Müşteri taleplerine ve yük durumuna göre komple ve parsiyel olarak 1992 yılından beri en iyi hizmeti ilke olarak benimseyerek müşterilerimize güvenli, kaliteli ve de hızlı hizmet vermeyi sürdürmekteyiz . Denizyolu taşımacılığı ile Türkiye limanlarından tüm dünya limanlarına güvenilir acenta ağları ile müşterilerine en uygun servis seçeneklerini sunabilmekteyiz. Limandan limana FCL / LCL konteyner taşımacılığı, kapıdan kapıya teslim ve dökme yük, chartering hizmeti de vermekteyiz. Müşteri taleplerine göre havayolu ile de dünya üzerinde herhangi bir noktaya hızlı ve güvenilir olarak alternatif taşıma şeklini de hizmet olarak verebilmekteyiz.