Türkiye – Rusya arasında uzmanlaşmış karayolu hizmetimizin yanı sıra yoğun olarak sırasıyla Kazakistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Litvanya, Letonya, Estonya ve Polonya ile birlikte diğer Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri olan Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Moldova, Özbekistan ve Kırgızistan’a hem ihracat hem de ithalat karayolu hizmeti vermekteyiz. Müşteri talebine uygun olarak, komple ve parsiyel karayolu taşımacılığı ana hizmetlerimizdendir.

KOMPLE TAŞIMACILIK

Özellikle Rusya ve diğer BDT ülkelerinde şirketimizin 15 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi kusursuz bir servis ve hizmet vermemizi sağlamaktadır. Filomuz hizmette kaliteyi ve güvenirliliği garantileyen uydu sistemi ile donatılarak daha iyi güvenlik, daha uygun taşıma zamanı ve İstanbul’daki merkezi ofisle BDT ve Baltık Cumhuriyetlerindeki yan ofis ve acenteler arasında mükemmel bir filo yönetimi sağlamıştır.

Troyka Nakliyat başta Rusya ve B.D.T ülkeleri olmak üzere yurt dışında yerleşik kendi ofisleri ve güçlü acente ağı ile tüm Türkiye ve Avrupa’dan  Rusya ve B.D.T ülkelerine taşımalarınızı çözümler.

Troyka Nakliyat’ın en büyük gücü; müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tip ve sayıda aracı her an temin edebilmesinden gelir.

Şirketimize ait yeni model ve bakımlı 100 araçlık dev tır filosu ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra acenteliğini yaptığımız Rusya, Litvanya, Belarus, Ukrayna ve Moldova bayraklı araçları da kullanabilmekteyiz.

Filomuz 82 m3’den 120 m3’e kadar taşıma hacimli araçlardan oluşmakta, müşterilerimizin ihtiyacına göre değişik kapasitedeki araçları tahsis etmekteyiz.

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile şirketimiz Rusya, diğer BDT ve Baltık Cumhuriyetlerine, 1 kg dan 20.000 kg a kadar gönderilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmakta ve kapı teslimi yapmaktadır.

Bunun yanı sıra Rusya’da gümrükleme, depolama ve dağıtım konularında aracılık etmekte olan şirketimiz, müşterilerimizin talebi doğrultusunda gümrüklü fiyat verebilmekte, lojistik destek sağlamaktadır. Haftada 3 gün düzenli bir şekilde parsiyel araçlarımız çıkmakta 7-10 günlük süre içinde istenilen gümrük yerine ulaşmaktadır.

Bu amaçla İstanbul Yenibosna ve Çatalca’da depomuz mevcut olup aktarma, elleçleme, paketleme ve etiketleme gibi hizmetleri vermektedir.